SKLEP SŁAWOMIRA

Pracujemy w godzinach od 10:00 do 16:00. Prosimy o kontakt telefoniczny wyłącznie w tych godzinach.

Zamówienia drogą telefoniczną lub mailową realizujemy wyłącznie w wyjątkowych przypadkach (np. awaria naszego systemu on-line).

Do przyjęcia zamówienia potrzebujemy następujących danych:

  • imię i nazwisko zamawiającego
  • dokładny adres
  • numer telefonu
  • nazwę produktu oraz zamawianą ilość
  • adres email
  • jeżeli klient wybiera opcję dostawy do paczkomatu: numer i adres paczkomatu
  • jeżeli klient życzy sobie FV: dane do faktury

Niestety nie mamy możliwości realizacji odbiorów osobistych.

Tak, stany magazynowe podane na naszej stronie są realnymi stanami towaru w magazynie. Jeżeli widzisz informację “towar dostępny na zamówienie” oznacza to, że możesz go w tej chwili zamówić, ale czas oczekiwania może wydłużyć się o kilka dni, ponieważ właśnie skończyły nam się zapasy i sami czekamy na dostawę nowych towarów prosto z linii produkcyjnej. Jeśli się spieszysz – napisz do nas wiadomość, a my podamy Ci przybliżony czas realizacji.

Jeżeli zamawiając towar widzisz, że jest on dostępny w magazynie, zostanie ono najprawdopodobniej nadane w ciagu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie, jednak zastrzegamy sobie możliwość realizacji zamówienia do 3 dni roboczych w wyjątkowych sytuacjach.

Kurier na przesyłce widzi Twój numer telefonu, ale nie ma obowiązku zadzwonić do Ciebie. Godzinę dostarczenia przesyłki wybiera kurier i my nie mamy na to wpływu.

Tak, napisz do nas dokąd chcesz zamówić paczkę, a my podamy koszt realizacji takiego zamówienia.

Oczywiście. W uwagach do zamówienia poproś o wystawienie faktury oraz podaj dokładne dane wraz z numerem NIP.

SŁAWOMIR

Sławomir może podpisać dla Ciebie zdjęcie, płytę lub plakat, pamiętaj jednak, że może to wydłużyć czas realizacji zamówienia. Nie wysyłamy podpisanych koszulek.

Otrzymujemy mnóstwo tego typu zapytań, dlatego, niestety, nie ma takiej możliwości. Sławomir jest obecnie bardzo zajęty koncertowaniem dla swoich fanów, a jego doba trwa tylko 24 godziny. Zupełnie, jak u zwykłych ludzi 🙂

Niestety nie ma takiej możliwości, Sławomir ma wypełniony kalendarz.

Sklep internetowy i sprzedaż na koncertach odbywają się niezależnie, dlatego nie przyjmujemy zwrotów/wymian koszulek czy gadżetów zakupionych na koncertach.